Vision Techconnect - Nettverkskabel

LC/UPC (hann) til LC/UPC (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 - lys blå
100+ På lager
Produsent Vision
Artnr TC 3MFBR LCLC
  • kr 120 Eks mva
  • Spesifikasjon
    ProduktbeskrivelseVision Techconnect - nettverkskabel - 3 m - lys blå
    TypeNettverkskabel - OM3
    TeknologiFiberoptisk
    Lengde3 m
    Kjerne/mantel-diameter50 / 125 mikroner
    Kontakt2 x LC/UPC - hann
    Kontakt (annen ende)2 x LC/UPC - hann
    FargeLys blå
  • Nedlastbare filer